Komplexní řešení povrchových úprav v komplexním systému


5. leden 2015 - Od začátku letošního roku začala po několikaměsíční implementaci využívat společnost Auto Fit, spol. s r.o. informační systém myWAC pro řízení většiny svých firemních procesů.
 
Společnost Auto Fit, spol. s r.o. patří již více než 23 let mezi přední dodavatele komplexních řešení v oblasti povrchových úprav v segmentu autoopravárenství a v průmyslové výrobě. Od 1. ledna 2015 začala po několikaměsíční implementaci využívat informační systém myWAC pro řízení většiny svých firemních procesů. Příznivý dopad na tuto implementaci měly zejména intenzicní konzultace a školení uživatelů, pro které se společnost rozhodla.
 
Firma Auto Fit sídlí v Brně na ulici Vídeňská a disponuje pobočkou v Praze. Společnost je výhradním dovozcem a distributorem lakovacích systémů značky NEXA AUTOCOLOR, světového inovátora s předním postavením na trhu autoopravárenství. Dále dováží a distribuje lakovací materiály značek MaxMeyer, Selemix a Mipa. Dlouhodobě se řadí na první tři místa v distribuci příslušenství pro lakovny značek 3M a Festool.
 
Specifickým atributem firmy Auto Fit je individuální přístup k zákazníkům, o které se v rámci určitého území vždy stará tým složený z obchodního manažera, technika a rozvozce.