myWAC 5 a jeho nová funkcionalita jsou k dispozici


26. leden 2017 - S pravidelnou měsíční aktualizací byla tento měsíc uvolněna veškerá potřebná funkcionalita potřebná pro chod nové verze informačního systému myWAC 5. Tímto krokem dochází k završení první fáze nejzásadnější změny v historii informačního systému myWAC. Vývoji, který trval téměř 3 roky, bylo věnováno enormní úsilí a udělalo se vše proto, aby byla nová platforma co nejdokonalejší a zároveň aby přechod na ni byl pro naše zákazníky co nejhladší.
 
Zákazníci, kteří mají informační systém myWAC poskytovaný formou služby myWAC Express, nebo hostovaný službou myWAC Hosting, již mají novou verzi k dispozici a mohou ji již plnohodnotně využívat souběžně s verzí myWAC 4. Ostatní zákazníci jej budou mít k dispozici postupně na základě dohodnutého termínu zprovoznění verze 5 na svých serverech.  
 
Vzhledem k novým technologiím, které jsou pro myWAC 5 použity dochází ke změně v oblasti podporovaných systémů. Aktuálně jsou podporovány následující nativní operační systémy:
 
 - Windows  7 a novější (konec podpory Windows XP a Windows Vista)
 - OS X 10.10 a novější (konec podpory OS X 10.8 a OS X 10.9)
 - macOS 10.12 a novější
 - iOS 8 a novější (konec podpory iOS 6 a iOS 7)
 - Android 4.1 a novější
 
V době kdy se pojem firemní mobilita skloňuje ve všech pádech společně s pojmem cloud, navazuje nová verze myWAC 5 na patnáctileté zkušenosti a to nejen s těmito dvěma pojmy.