Setkání myWAC RE:UNION 2014


22. říjen 2014 - Letos poosmé jsme pro naše stávající i potenciální zákazníky uspořádali setkání uživatelů našeho informačního systému, myWAC RE:UNION 2014 s mottem Spokojený zákazník a tradičně opět v jihomoravské metropoli.
 
Účastníci byli dopoledne seznámeni s novinkami a změnami za poslední rok, ale hlavně s plány na rok následující. 
Na závěr dopoledního programu byl vyhlášen výtěz souteže TOP Customer 2014 a stala se jím společnost HAGARD:HAL.
 
Odpoledne bylo věnováno oblíbeným prezentačním stánkům a tématickým přednáškám. Letos jsem návštěvníkům myWAC RE:UNION 2014 prezentovali Cloud a jeho využití pro IS myWAC, Mobilní řešení napříč platformami včetně HW řešení v podobě mobilního terminálu PA700, výběr nejzajímavějších Novinek, mimojiné z oblasti bezpečnosti a správy. Dále zde měl prostor pracovníci Support Cetner. Jelikož Support Center není pouze o řešení požadavků, mohli ze uživatelé dozvědět více o nových Podmínkách a jejich výhodách a nebo i možnosti vlastního rozvoje díky využití konzultací a školení, čímž naši zaměstnanci podpořili motto celé akce.

Na závěr bylo možné nahlédnout pod pokličku nově připravované verze myWAC 5.0, kterou připravujeme na rok 2015. Tato nová verze je také hlavním důvodem, proč Vás již nyní chceme pozvat na další tentokrát 9. podzimní setkání uživatelů IS myWAC v roce 2015.