Setkání myWAC RE:UNION 2015


8. říjen 2015 - Letos již podeváté jsme pro naše stávající i potenciální zákazníky uspořádali setkání uživatelů a potencionálních zákazníků našeho informačního systému, myWAC RE:UNION 2015. Tetokrát jsme všechny účastníky přivítali v hotelu Maximus Resort a změna místa konání nebyla jedinou novinkou tohoto ročníku.
 
Hlavním tématem dopoledního programu bylo představení nové verze našeho informačního systému myWAC 5
 
Odpolední program doznal oproti předchozím ročníkům několika změn. Kromě doplňkovým přednášek na téma Novinky či myWAC 5 byla hlavní část odpoledního programu myWAC LIVE zaměřena na interaktivnímu představení využití informačního systému myWAC v praxi v podobě funkčního modelu firmy.
 
myWAC LIVE ukázal jak funguje obchodní oddělení, sklad a to včetně využití mobilních terminálů při expedici zboží, výroba prezentovala kompletaci zboží v hotový výrobek a v rámci elektronického obchodu si mohl každý účastik mimo jiné objednat svůj dárek z této akce, který pak procesně prošel potřebnými odděleními. Jeho cestu mohli účastníci sledovat v přímém přenose prostřednictvím projekce.
 
V neposlední řadě se učastníci mohli seznámit s možností využití myWACu jako mobilního nástroje pro práci v online i offline režimu.
 
V podstatě po jeho skončení byly zahájeny přípravné práce na jubilejní 10. ročník myWAC RE:UNION, který se uskuteční na stejném místě 6.10.2016.