Setkání myWAC REUNION letos s rekordní účastí


11. říjen 2013 - Již posedmé jsme pro naše stávající i potenciální zákazníky uspořádali setkání uživatelů informačního systému 
myWAC - myWAC REUNION 2013. A také letos toto setkání sklidilo velký úspěch.
 
Letošní ročník se těšil rekordní účasti registrovaných účastníků, kteří měli možnost zhodnotit jak se podařilo uvést do praxe novou multiplatformní verzi  myWAC 4.0, jenž byla ideově představena na loňském setkání. Pro zákazníky byla  dostupná od dubna letošního roku. Ti s ní kromě zmíněné multiplatformnosti získali zbrusu nové uživatelské rozhraní a díky novým technologiím také přístup do systému z tabletů a chytrých telefonů. O to víc se zajímali o další funkční i aplikační novinky představené verze myWAC 4.1.
Umožnili jim to oblíbené tématické workshopy a prezentační stánky s praktickými ukázkami, díky nimž získali ucelenou představu o konkrétním řešení. Kromě stávajících zákazníků si na své přišli i ti z řad potenciálních. Pro ně jsme letos poprvé připravili speciální workshop, který přiblížil také problematiku implemenace systému a dostalo se jim odpovědí i na jejich dotazy.
V průběhu dne jsme také vyhlásili vítěznou firmu letošního ročníku soutěže Top Customer 2013 za největší přínos pro IS myWAC, a to firmu K & V ELEKTRO a.s.. Novinkou bylo vyhlášení soutěže Top Partner 2013 za aktivní zapojení do partnerského programu naší společnosti, jejíž vítězem byla firma ALFUN a.s..
Setkání myWAC REUNION se konají od roku 2006 a jejich hlavním cílem je seznámit účastníky s novinkami v informačním systému myWAC za uplynulý rok a informovat o plánovaných vývojových aktivitách na nejbližší období. Dalším cílem je umožnit osobní kontak i těm, kteří se znají jinak  pouze prostřednictvím telefonických rozhovoů nebo e-mailů.