Benefity

S firemními benefity nešetříme. Za samozřejmé považujeme stravenky a občerstvení na pracovišti, každého půlroku si navíc můžete vybrat i jeden sickday. Díky pružné pracovní době zároveň můžete jednou měsíčně využít i tzv. docházkový půlden.

Odreagovat se od práce můžete ve speciální Relax zóně s ping-pongovým stolem, knihovnou nebo Playstationem. Pravidelně také pořádáme převážně sportovní firemní akce.

Osobní rozvoj

Po celou dobu práce v myWAC TECHNOLOGIES vám poskytneme dostatek prostoru k vašemu osobnímu rozvoji. V průběhu roku navíc pořádáme řadu školení v rámci jednotlivých oddělení i celé firmy.

 

Co vám přinese práce v myWAC TECHNOLOGIES?

První tři měsíce budou především poznávací. Získáte základní informace o naší firmě a samotném myWACu, ale také projdete intenzivním školením pro vaši pozici. Seznámíte se s oddělením, kde budete pracovat a s jeho interními postupy. Ke všem vašim výstupům vám navíc dáme zpětnou vazbu. Zkrátka se vás budeme snažit více poznat a vy budete mít šanci poznat nás.

Aktuální volná místa

Do našeho pracovního týmu nehledáme pouze „další zaměstnance“. Hledáme týmové hráče, kteří mají tvůrčí a inovativní myšlení, k zadané práci přistupují pečlivě a zodpovědně a ty, kteří nehledají stereotypní práci. Kvalitního člověka dokážeme ocenit a vytvořit mu pracovní podmínky, které mu budou vyhovovat.

Vhodný kandidát by si měl dokázat udělat legraci sám ze sebe, měl by mít smysl pro kolektivní práci i zábavu a měl by uznávat firemní hodnoty:

  • Fair play – Důležitý je pro nás korektní a vyrovnaný vztah se zákazníky, partnery i zaměstnanci.
  • Odbornost – Dlouhodobě získané odborné znalosti a zkušenosti jsou pro nás základem úspěchu naší práce.
  • Týmová spolupráce – Soudržnost celého týmu z nás dělá silného hráče na trhu. Vzájemnou spoluprácí dokážeme vytvářet opravdové hodnoty.
  • Odpovědnost – Jsme pečliví a ke každému případu i jednotlivci přistupujeme zodpovědně a odhodlaně. Stojíme si za výsledky naší práce!
  • Důvěrnost – Přistupujeme důvěrně ke všem informacím získaných v průběhu spolupráce s našimi zákazníky a partnery. 
  • Rozvoj – Usilujeme o neustálé zlepšování firemních procesů a nabízeného produktu. Inovace a stálý posun vpřed jsou pro nás každodenním vodítkem k úspěchu.
 

V současné chvíli hledáme kolegy na následující pozice:

Framework developer více >

Application developer více >

Obchodní asistent/konzultant  více >