TOMI Czech - do nového roku s novými možnostmi


3. ledna 2019 -  Firma TOMI Czech s.r.o., je ryze česká společnost s téměř 15-ti letou tradicí. Za dobu své úspěšné činnosti si vybudovala významné postavení na trhu. V loňském roce se rozhodla pro svůj další rozvoj nasadit v rámci řízení svých firemních aktivit informační systém myWAC. Po implementaci systému v závěru loňského roku pak v těchto dnech začínají systém využívat v běžném provozu.

Centrála s obchodním a logistickým zázemím se nachází v Lipníku nad Bečvou. V Přerově pak sídlí strojírenská výroba. V Praze a v Brně naleznete jejich prodejny, kde poskytují zákazníkům odborné poradenství a informace k prodávanému portfoliu výrobků a nabízených služeb.
 
Firma se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem SAT a TV techniky, anténních držáků a stožárů,montážních skříní, držáků pro LCD, LED a plazma TV. Dále kompletního sortimentu WIFI, LAN a optiky, GSM repeaterů a kamerových systémů. 
 
Firma je u nás také předním výrobcem držáků pro anténní techniku a jejich strojírenská výroba se především profiluje v oblasti 3D ohýbání, CNC pálení, dělení plechů, vrtání, svařování a v provádění povrchových úprav. Výrobní program tvoří pestrá škála finálních výrobků i jednotlivých dílů, ať vyráběných jednotlivě nebo ve velkých sériích.