Železniční dopravu a přepravu pomyslně řídí IS myWAC


Informační systém myWAC formou služby myWAC Express bude nově řídit zakázky a obchodní případy ve společnosti BF Logistics s.r.o.

Mezi nejvýznamnější činnosti společnosti BF Logistics s.r.o. je provozování celostátní i mezinárodní železniční dopravy, provozování 24 železničních vleček v ČR a zajišťování přepravních potřeb zákazníků při stavbě železničních koridorů a jiných dopravních staveb, včetně pravidelné údržby a servisu. K zajištění těchto služeb firma používá na tři desítky lokomotiv dieselové trakce, z nichž dvě desítky jsou vhodné pro dopravu nákladních vlaků na železniční infrastruktuře.

Díky informačnímu systému myWAC dojde ke zpřehlednění obchodních případů. Zakázky od poptávky až po fakturaci budou řešeny systémově, což povede ke zefektivnění práce, zrychlení firemních procesů a k úspoře času.

Vzhledem k tomu, že BF Logistics má kromě sídla v Praze ještě dvě další provozovny v Roudnici nad Labem a v Brně, dceřinou společnost na Slovensku a organizační složku v Maďarsku, přispěje IS myWAC také ke zefektivnění komunikace mezi jednotlivými pobočkami.

Díky službě myWAC Express, kterou si firma sama zvolila, se navíc eliminovaly investice do nabízeného řešení na minimum díky rozloženým investicím do měsíčních splátek.